HAKKIMIZDA
hakkımızda

            Firmamız TUĞBA ELEKTRİK 1994 yılında faaliyetine başlayıp toptan satış ve makine imalatçılarının elektrik pano sistemlerinin kurulmasıyla hizmetine başlamıştır. Hedefimiz her zaman müşterilerimizin memnuniyeti için kaliteli malzemeler temin etmek ve en iyi hizmeti sunmak olmuştur.
            Globalleşen dünyada rekabet her alanda olduğu gibi sektörümüzde de hızla artmıştır. Hızla büyüyen firmamız müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için kaliteli elektrik malzeme imalatçılarına 1998 yılında işçilik ve üretim maliyetlerinin düşük olduğu üretim alanları arayışına girmiştir.Avrupa da yüksek maliyetlerle üretilen elektrik malzemelerinin yerine Uzak doğunun düşük maliyet ve işçilik fırsatlarından yararlanarak kaliteli Çin firmaları ile işbirliği 
yaparak  ve kaliteli üretim yapan diğer imalatçı firmalardan  SASSINAYKA , GLORIOUS VE KENZ tescilli markalarımız altında sağlam dayanaklı ve gerekli sertifikalara sahip elektrik malzemelerini asansör siviçleri üreterek Avrupa ülkeleri ile aynı kaliteyi yakaladık. Kısa zamanda maliyetlerdeki fiyat avantajından ve kalitemizden dolayı sektörümüz için vazgeçilmez bir marka haline geldik. 
         Sektörümüzde 25 seneden beri bizi destekleyen tüm firmalara teşekkür ederiz.
                                                                              

 

                                                                            GENEL MÜDÜR
                                                                               Kamil ŞAHİN